قوانین و مقررات

 • هشدار

  شما به عنوان كاربر سایت zerobooks متعهد می شوید که هنگام سفارش، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايید. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش شما قابل پیگيری و تحويل نخواهد بود. خواهشمند است کد پستی را بدون خط تیره وارد نمایید.

 • حریم خصوصی

  سایت zerobooks به شما اطمینان می‌دهد که به تمامی اطلاعات شخصی و پیام‌های خصوصی شما احترام گذاشته و آن‌ها را نزد خود محفوظ نگه می‌دارد.

 • پرداخت

  سیستم پرداخت مبلغ سفارش در سایت zerobooks از نوع درگاه پرداخت بانک می باشد. بدیهی است در این سیستم سفارش، چنانچه واریز مبلغ به صورت نقدی و از روی سایت بانک پذیرنده انجام نگیرد، سفارش قابل ارسال نخواهد بود.

 • شیوه ارسال

  کلیه سفارشات در سایت zerobooks با پست ارسال می‌شوند.

  از این رو بستگی به فاصله مکانی، تحویل بسته‌ها بین 1 تا 4 روز کاری، پس از ارسال، طول خواهد کشید.

  توجه داشته باشید ارسال ها به تمام نقاط ایران رایگان بوده و بسته های پستی در هر روز هفته (به جز جمعه ها و روزهای تعطیل رسمی) ارسال می گردد.

  اگر خرید شما تا قبل از ساعت 2 بعدازظهر انجام شود سفارش شما در همان روز بررسی می شود و در صورتی که خرید بعد از ساعت 2 بعدازظهر یا در روز جمعه یا در روزهای تعطیل انجام شود،سفارش شما در روز بعد بررسی خواهد شد.

 • مراکز خرید

  کتاب های ارائه شده در سایت zerobooks به صورت ناشر مولف چاپ شده و تنها به صورت آنلاین، انحصارا توسط سایت zerobooks به فروش می رسد و توسط هیچ کدام از انتشارات موجود به فروش نمیرسد،بدیهی است در صورت خرید کتاب از مراکز یا مکان های دیگر هیچگونه مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.

 • کدهای تخفیف

  کدهای تخفیف ارائه شده در پیش فروش پس از اتمام زمان پیش فروش منقضی می شوند. اما کدهای تخفیف به مناسبت های مختلف در کانال تلگرامی کتاب قرار داده می شود.

  جهت عضویت در کانال تلگرامی zerobooks اینجا کلیک کنید.

 • هزینه ارسال مجدد

  ارسال کتاب توسط zerobook برای یک مرتبه رایگان می باشد. و پس از ارسال کد مرسوله پستی به ایمیل ثبت شده در فرم سفارش ارسال می گردد. بدیهی است به هر عنوان جهت دریافت کتاب در آدرس ذکر شده در فرم ثبت نامی حضور نداشته باشد و کتاب توسط پست برگشت شود هزینه پستی ارسال مجدد باید توسط کاربر پرداخت شود.

 • فاکتور خرید

  با توجه به حاشیه های صنعت نشر و چاپ، کتاب بصورت ناشر مولف به چاپ رسیده است و امکان فاکتور مهر شده میسر نمی باشد.

 • پیگیری مرسولات

  با توجه به اینکه ارسال ها توسط پست انجام می شود. کد مرسوله برای کاربر ایمیل می گردد (پوشه اینباکس و اسپم را بررسی نمایید) که میتواند از طریق سایت اداره پست بسته را رهگیری کند. حداکثر مدت زمان رهگیری مرسوله توسط اداره پست ۳ماه پس از ثبت سفارش می باشد و بعد از این زمان امکان پیگیری وجود ندارد.