• بیشتر وقت ها که با مؤسسات و سازمان های که در حوزه IT فعال هستند صحبت و تبادل نظر می کنیم، می بینیم در حال توسعه نرم‌افزار هایی هستند که با یک جستجوی ساده می توان بهترین نمونه آن را در اینترنت پیدا کرد. یا نرم‌افزار هایی را نصب کرده‌اند و استفاده می کنند که خیلی وقته از رده خارج شده یا به روز نمی شوند و کارایی لازم را ندارند. جالب‌تر از آن متد ها و روش‌هایی که خیلی وقت است به نتیجه نرسیدن آن‌ها ثابت شده و حتی به ضرر شرکت است و وقت تلف کردن است را استفاده می کنند.
  • برنامه نویسان و استارت اپ هایی را می بینم که بدون بر قراری ارتباط با با برنامه نویس ها و توسعه دهنده های بین المللی، به علت عدم تسلط بر زبان انگلیسی و نخواندن کتاب های قوی این برنامه نویسان در تاریکی دست و پا می زنند و وقت و انرژی خود را صرف روش‌های توسعه ای می کنند که از مدتها پیش تولید شده و در بازار جهانی عرضه شد.
  • برای اینکه یک چنین تلاش هایی به نتیجه برسه باید با برنامه نویسان در سطح جهان ارتباط داشت، کتاب‌های آن‌ها را مطالعه کرد ، از تازه ترین، مهمترین و بهترین تجربیات محصولات و روش های برنامه نویسی مطلع بود و با شرکت ها و شتاب دهنده های مالی که از این پروژه ها حمایت می کنند ارتباط نزدیکی بر قرار کرد.
  • تلاش چند برنامه نویس برای ترجمه کتاب های مورد نیاز حرفه ای های دنیای کامپیوتر تلاشی برای رفع این مشکل بود.
 قابل توجه کاربران عزیز خدمات این سایت صرفا فروش کتاب های چاپ شده به صورت شخصی می باشد و هیچگونه ارتباطی با فروشگاه ها یا انتشارات ها ندارد. همچنین این سایت هیچگونه خدمات دیگری ندارد.
اطلاعات متقاضی نماد الکترونیک: سید مرتضی قائم مقامی